Sudionici: RK Novska, Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Bedekovčina, Rukometni klub ZG Dubrava
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudar Rude RK Rudar 2, Rukometni klub Mladost 09 Samobor
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Sisak, Rukometni klub Odema Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Metalac Zagreb RK Metalac 2, Muški rukometni klub Zaprešić
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Županja , Rukometni klub Đakovo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Sloga Novoselec Križ, Muški rukometni klub Sloga Sveta Nedelja
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Frankopan Rokovci-Andrijaševci , Rukometni klub Ivan Mikanovci
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: HRK Gorica HRK Gorica 2, Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Tenja, Rukometni klub Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rekreativac Zagreb, Rukometni klub Polet Dugo Selo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Cestorad Ivankovo, Rukometni klub Nexe Našice
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK PPD Zagreb RK PPD 3, Rukometni klub Dubrava Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
Opširnije
Sudionici:
Rukometni klub Š.R. Karlovac,
17698
RK MATULJI
10833
10986
ŽRK Udarnik
17652
17599
17611
18950
17578
11000
17597
17589
17344
10890
17534
10818
17320
13731
10800
17608
17287
17331
RŠD BJELOVAR
ŽRK LIPA PAKRAC
17276
18973
17347
17285
ŽRK VRBOVSKO
17321
17340
17602
ŽRK Trogir 58
ŽRK ORKAN - /1
ŽRK VRBOVSKO
ŠRK Moslavac Popovača
17587
17603
ŽRK Sloga Sveta Nedelja
ŽRK Radnik Križevci
RK ŠR Karlovac - /2
RK ŠR Karlovac - /1
RK Lokomotiva Zagreb
ŽRK Rudar Labin
RŠ Vučići Zagreb
ŽRk Osijek
RK Novska
RK Zagorica Zagreb
ŽRK Gorica V. Gorica
PŠR CRIKVENICA
17583
RK Gospić
RK Đurđevac
18563
ŽRK Orahovica - /1
RK Jamnica Pisarovina
17581
RK Đurđevac
RK DARUVAR
RK Š.R.KARLOVAC
RŠ VUČIĆI
RK GOSPIĆ
17600
RK GOSPIĆ
RK RADNIK KRIŽEVCI
Sport: MINI RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Mini rukomet
Dob: U-11
Liga / natjecanje: Otvoreno prvenstvo Karlovca
Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA MLADOST KARLOVAC
Opširnije
Sudionici:
Rukometni klub Š.R. Karlovac,
18950
10892
3011
10962
3422
17560
10888
17651
RK ŠR Karlovac 4
RK MARINA KAŠTELA
10784
13731
RK DRENAK SLUNJ
17698
10986
10833
10854
17652
RK Trogir
10961
10800
Hrvatski Dragovoljac
10903
10818
RK ŠR KARLOVAC 2
RK ZAGORICA 1
RUDAR RUDE 2
17650
RK ŠR KARLOVAC 4
RK TRSAT RIJEKA
17600
GKRK VARAŽDIN 1930
RK NOVIGRAD
RK JAMNICA 1
RK BJELOVAR
RUDAR RUDE 1
17659
18525
RK LIPA PAKRAC
RK GOSPIĆ
RK MARINA KAŠTELA 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
RK TROGIR
RK DRENAK SLUNJ
RK OGULIN
RK MARINA KAŠTELA 2
RK TRSAT RIJEKA
ŠRK MOSLAVAC POPOVAČA
RK ŠR KARLOVAC 2
RK ŠR KARLOVAC 4
RK Š.R.KSRLOVAC 3
RK Š.R.KARLOVAC
18563
GKRK VARAŽDIN 1930
RUDAR RUDE 1
RK GOSPIĆ
Sport: MINI RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mini rukomet
Dob: U-11
Liga / natjecanje: Otvoreno prvenstvo Karlovca
Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA MLADOST KARLOVAC
OpširnijeSudionici: RK Slavonka N. Gradiška, Ženski rukometni klub Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska ženska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rugvica, Rukometni klub Mladost 09 Samobor
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Kadeti
Dob: U-16
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska kadetska rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Selekcija KFFK Zagreb, Hrvatski rukometni klub Gorica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Kadeti
Dob: U-16
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska kadetska rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Libra Tehničar Zagreb, Muški rukometni klub Ivanić Ivanić Grad
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Kadeti
Dob: U-16
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska kadetska rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Bedekovčina, Rukometni klub Petrinja
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Kadeti
Dob: U-16
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska kadetska rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
Opširnije