Sudionici: Rukometni klub Zadar 2013, Rukometni klub Kamičak Sinj
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci B jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Moslavina Kutina, Muški rukometni klub Sesvete
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Brod, Rukometni klub Đurđevac
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Sisak, Rukometni klub Dubrava Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Sportska udruga rukometni klub Garešnica, Ženski rukometni klub Đakovo
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Metalac Zagreb, Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Multinorm Cerna, Rukometni klub Olimpija Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rugvica, Rukometni klub ZG Dubrava
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Zadar, Rukometni klub Kamičak Sinj
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska muška rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Osijek, Rukometni klub Cestorad Ivankovo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Opuzen, Rukometni klub Kingtrade Makarska
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska muška rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat, Rukometni klub Opuzen
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: slobodan, Rukometni klub Jelsa Malizia
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska muška rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Đakovo, Muški rukometni klub Frankopan Rokovci-Andrijaševci
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: slobodan , Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Korčula, Rukometni klub Balić&Metličić Split
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska muška rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Metalac Zagreb MRK Metalac 2, Hrvatski rukometni klub Gorica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Trilj Pršut Voštane, Rukometni klub Olimpija Vodice
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska muška rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Mladost 09 Samobor, Rukometni klub Dinamo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Zagorec Krapina, Muški rukometni klub Sloga Sveta Nedelja
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
Opširnije