Dobar početak za 2.ekipu u novoj sezoni

Domagoj Matoic , 24.09.2017 21:33

U prva dva kola ugrabili smo tri boda. Neodlučen rezultat (25:25) sa RK SLOGA SN i jučerašnja pobjeda (20:32) nad MRK METALAC 2 navještaju rezultatski mirniju sezonu. Ove sezone drugu momčad čini par pojedinaca 98.godište i velikom većinom igrači kadetske ekipe (2000.god.). Vidljiv je iskorak naših mladih rukometaša, u dvije utakmice prikazali su zreliju i stabilniju i igru u odnosu na prethodnu sezonu.  Maksimalni učinak izostao je radi lošije igre u prvom poluvremenu sa RK SLOGA SN, odnosno lošije igre u obrani. U drugom dijelu čvršćom obranom, dobrim golmanima i lakim golovima iz tranzicije nadoknadili smo

zaostatak i preokrenuli rezultat. Nažalost, nismo izdržali do kraja. U jučerašnjoj utakmici po prve do zadnje minute bili smo bolji. Po prethodnom receptu, čvrsta i pokretljiva obrana, dobar golman i lagani golovi iz tranzicije donijeli su nam uvjerljivu pobjedu. Čestitke dečkima na prikazanoj igri i osvojenim bodovima!

Iduće kolo dočekujemo ekipu RK PPD ZAGREB 3.

Sastav (prva dva kola): Krizmanić, Kniewald, Finek, Brzica, Puvačić Solomun, Samahodaj, Karlo Franić, Vidović, Birkić, Jakov Franić, Zelić, Tičić.

Treneri: Domagoj Matoic i Krunoslav Konjar