Sportilus Home Header Image

RUKOMET ONLINE

Društveni servis za kreiranje sportskih profila i lokacijsko pretraživanje sportskog sadržaja.

Teška, ali zaslužena pobjeda na startu kvalifikacija

U novi ciklus kvalifikacija, nova reprezentacija i novi stručni stožer odveli su nas do prve pobjede u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo kojeg je domaćin Francuska iduće godine. Sa samo tri zajednička treninga rezultatom 32-28 pobijedili smo na momente solidnu reprezentaciju Švicarske koja je na početku povela sa 4 pogotka razlike, poluvrijeme gubila 7 razlike, stigla na minus 2 par minuta do kraja, da bi naše reprezentativke na kraju ipak upisale prvu pobjedu i prva dva boda.

Slijedeću utakmicu igramo u gostima protiv Ukrajine koja je u Norveškoj izgubila 35-22. Utakmica se igra u nedjelju, 1. listopada s početkom u 18 sati.