Sportilus Home Header Image

RUKOMET ONLINE

Društveni servis za kreiranje sportskih profila i lokacijsko pretraživanje sportskog sadržaja.

Još uvijek bez pobjede u Ligi prvaka

Već otprije bilo je poznato kakvu kvalitetu posjeduje mađarski doprvak i da je iz sezone u sezonu sve ambiciozniji u Ligi prvaka dok nam je kvaliteta naših prvaka RK PPD Zagreb još uvijek nepoznanica zbog brojnih igračkih promjena u sastavu, novog trenera i bolničkog kartona ekipe gde je nedostajalo nekoliko prvotimaca. Prvo poluvrijeme potpuno zasluženo je otišlo na stranu gostiju i to zahvaljujući odličnim obranama njihovog vratara za razliku od domaćih koji su se jedva sastali s loptom. Drugo poluvrijeme završilo je rezultatom 11-11 gdje su domaći znatno podigli agresivnost u obrani i gotovo sustigli veliko vodstvo od sedam pogodaka razlike međutim nije bilo dovoljno kvalitete i prisebnosti u ključnim trenucima da se okrene utakmica. I opet valja spomenuti dvojac Skok-Kastelic koji su imali svega 4 obrane na utakmici (službena statistika) prema 16 obrana gostujućeg tandema Sierra-Šego.