Sudionici: Ženski rukometni klub Zamet Rijeka, Ženski rukometni klub Umag
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Dalmatinka Ploče, Rukometni klub Murvica Crikvenica
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Brod Slavonski Brod, Rukometni klub Feniks Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Koka Varaždin, Ženski rukometni klub Split 2010
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Osijek, Ženski rukometni klub Zrinski Čakovec
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Sesvete Agroproteinka, Rukometni klub Trešnjevka Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Podravka Vegeta Koprivnica, Rukometni klub Lokomotiva Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska ženska rukometna liga
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Balić&Metličić Split, Rukometni klub Split
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni Klub Valpovka Valpovo, Rukometni klub Brod Slavonski Brod
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Feniks Osijek, Rukometni klub Nova Gradiška
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Nova Gradiška, Rukometni Klub Valpovka Valpovo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Solin, Rukometni klub Balić&Metličić Split
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Split, Muški rukometni klub Trogir
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Trogir, Rukometni klub Solin
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Osijek, Rukometni klub Slatina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Kamičak Sinj, Rukometni klub Benkovac
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Slatina, Rukometni klub Nexe Našice
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Arbanasi Zadar, Rukometni klub Kamičak Sinj
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: slobodan , Muški rukometni klub Opatija
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. hrvatska rukometna liga dječaci A zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Benkovac, Rukometni klub Dugopolje
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
Opširnije