Sudionici: RK Moslavina Kutina RK Moslavina 2, Rukometni klub Iluzija Velika Gorica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Međužupanijska muška rukometna liga ZRS-a 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudan Labin, Muški rukometni klub Opatija
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. hrvatska rukometna liga dječaci A zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Medveščak Zagreb, Rukometni klub Pavleki
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Međužupanijska muška rukometna liga ZRS-a 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rovinj, Rukometni klub Mornar Crikvenica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. hrvatska rukometna liga dječaci A zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Dinamo Zagreb, Rukometni klub Bedekovčina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Međužupanijska muška rukometna liga ZRS-a 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Viškovo, Rukometni klub Gospić
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. hrvatska rukometna liga dječaci A zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Spačva Vinkovci, Rukometni klub Slatina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Sloga Novoselec Križ, Rukometni klub Rugvica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Dugo Selo MRK Dugo Selo 1, Muški rukometni klub Ivanić Ivanić Grad
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudar Rude RK Rudar 1, Rukometni klub Sisak
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Dugo Selo MRK Dugo Selo 2, Rukometni klub Moslavina Kutina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudar Rude RK Rudar 2, Rukometni klub Petrinja
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: HRK Gorica, Rukometni klub Polet Dugo Selo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Čakovec, Rukometni klub Koprivnica NOA
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: slobodan , Rukometni klub Dinamo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte skupina A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Trnje Zagreb, Rukometni klub Libra Tehničar Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte skupina A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Metalac Zagreb, Rukometni klub Dinamo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte skupina A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb, Rukometni klub Mladost 09 Samobor
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte skupina A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Medveščak Zagreb, Rukometni klub Rekreativac Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte skupina A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Čakovec, Rukometni klub Koprivnica NOA
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A sjever 18/19
Sportski objekat:
Opširnije