Sudionici: RK Maksimir Pastela, Muški rukometni klub Metalac Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudar Rude, Rukometni klub Sisak
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Zelina, Rukometni klub Đurđevac
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Solin, Rukometni klub Jerkovac Metković
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Petrinja, Rukometni klub Moslavina Kutina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Baranja Beli Manastir, Ženski rukometni klub Đakovo
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Bjelovar, Rukometni klub Olimpija Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Koka Varaždin, Rukometni klub Multinorm Cerna
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Tvin Virovitica, Sportska udruga rukometni klub Garešnica
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Bjelovar, Gradski rukometni klub Varaždin 1930
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. hrvatska mlađe kadetska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Hrvatski rukometni klub Karlovac, Muški rukometni klub Kozala Rijeka
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Podravka Vegeta Koprivnica, Ženski rukometni klub Brod
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Dubovac Gaza Karlovac, Rukometni klub Pećine Rijeka
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Zamet Rijeka, Muški rukometni klub Arena Jadrograd Pula
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Spačva Vinkovci, Rukometni klub Rudar Rude
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Premijer liga muški 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Trsat Rijeka, Rukometni klub Rudan Labin
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga zapad 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Gradski rukometni klub Varaždin 1930, Rukometni klub Dubrava Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Premijer liga muški 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Sloga Sv. Nedelja, slobodan
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga središte A 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Mladost 09 Samobor, Rukometni klub Polet Dugo Selo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 3. Hrvatska muška rukometna liga središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Sesvete, Rukometni klub Rudan Labin
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Seniori
Dob: 16+
Liga / natjecanje: Premijer liga muški 18/19
Sportski objekat:
Opširnije