Sudionici: RK Polet D. Selo, Rukometni klub Rudar Rude
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Petrinja, Muški rukometni klub Dugo Selo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Moslavina Kutina, Rukometni klub Rugvica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Sisak, Muški rukometni klub Ivanić Ivanić Grad
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-10
Liga / natjecanje: Međužupanijska rukometna liga dječaci B Zagrebačke županije 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Sportska udruga rukometni klub Garešnica, Rukometni klub Prelog
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. hrvatska mlađe kadetska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Ivanić Grad, Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Đakovo, Rukometni klub Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Dubrava, Rukometni klub ZG Dubrava
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Sesvete, Rukometni klub Rugvica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Brod Slavonski Brod, Hrvatski Rukometni klub Borovo
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Ribola Kaštela, Rukometni klub Jadro Solin
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci B
Dob: U-12
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci B jug 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: MRK Dugo Selo, Muški rukometni klub Metalac Zagreb
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Zelina, Ženski rukometni klub Đakovo
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Muški rukometni klub Čakovec, Sportska udruga rukometni klub Garešnica
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. hrvatska mlađe kadetska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Dinamo Zagreb, Rukometni klub Sisak
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Đurđevac, Rukometni klub Olimpija Osijek
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Maksimir Pastela, Rukometni klub Moslavina Kutina
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Rukometni klub Spačva Vinkovci, Rukometni klub Brod Slavonski Brod
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Mlađi kadeti
Dob: U-14
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga istok 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: Ženski rukometni klub Baranja Beli Manastir, Rukometni klub Multinorm Cerna
Sport: RUKOMET
Spol: Ženski
Dobna skupina: Seniorke
Dob: 16+
Liga / natjecanje: 2. Hrvatska ženska rukometna liga sjever 18/19
Sportski objekat:
OpširnijeSudionici: RK Rudar Rude, Rukometni klub Petrinja
Sport: RUKOMET
Spol: Muški
Dobna skupina: Dječaci A
Dob:
Liga / natjecanje: 1. Hrvatska rukometna liga dječaci A središte 18/19
Sportski objekat:
Opširnije