2. rukometni Dugave kup - turnir u rukometu

Sudionici

Petak, 25.05.2018 18:00 Početak

Nedjelja, 27.05.2018 20:00 Završetak

Raspored turnira - Seniori

• Mjesto održavanja: vanjsko školsko igralište I. osnovne škole Dugave (Školski prilaz 7)
• Vrijeme održavanja: 25.-27.05.2018.
• Kotizacija: 500kn po ekipi
• Prijava se ostvaruje uplatom kotizacije najkasnije do 20.05.2017. (nedjelja), lokacija i mjesto izvlačenja skupina biti će naknadno objavljeni.
• Maksimalan broj igrača po ekipi: 14
• Nagradni fond: direktno ovisi o broju prijavljenih ekipa, stoga će biti naknadno objavljen
-pehari za tri prvoplasirane ekipe, najboljeg strijelca, najboljeg igrača i najboljeg vratara te prijelazni pehar za pobjednika
• Vrijeme trajanja utakmica: 2x15 minuta u skupini, polufinale i finale 2x20 minuta, a za treće mjesto će se izvoditi shot-out (objašnjenje koji red niže)
• Prva faza natjecanja biti će po skupinama (detalji će se odrediti prema broju prijavljenih ekipa)
• Turnir će se održati na malonogometnoj podlozi koju će nam ustupiti naši prijatelji iz malonogometnog kluba Futsal Dinamo
• U slučaju remija u fazi turnira na ispadanje pitanje pobjednika biti će riješeno kroz popularni shot out na sljedeći način:
-vratar na praznom terenu baca kontru svom suigraču iz svog šesterca, igrač prima loptu koja ni u jednom trenutku ne smije dodirnuti podlogu te šutira na suparnički gol dok protivnički vratar ne smije napustiti svoj šesterac i presiječi kontru; igrač u toku trčanja kontre ne smije stati ni u jednom trenutku
-svaka momčad će šutirati tri kontre i ona koja zabije veći broj pogodaka je pobjednik; ukoliko rezultat i dalje bude izjednačen svaka momčad šutira po jednu kontru sve dok ne bude pobjednika, s time da isti igrač ne može dva puta šutirati kontru dok se cijela ekipa ne izreda

***NAPOMENA: prijaviti se može bilo tko, ovo je kvartovski turnir, nije usko vezan uz klubove ili godišta.

KONTAKT:095-527-7300 (Hrvoje)