Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

2. HMKRL, 6. kolo

U 6. kolu 2. HMKRL gostovali smo u Podsusedu pod ekipe RK Libra Tehničar. Loš ulazak u utakmicu sa 4 izgubljene lopte u prvih 6 minuta, te dekoncentrirano o obrani, dovelo nas je vrlo brzo u rezultatski minus iz kojeg se do kraja poluvremena nismo uspjeli izvući (19:13). Napad nam je bio inertan i nedovoljno konkretan u vidu napadanja praznog prostora, a u obrani smo primili previše golova sa sredine gdje naši centralni igrači nisu bili agresivni. Nakon poluvremena i nove jezikove juhe iz svlačionice, na teren izlazimo puno odlučniji u oba smjera te prednost domaćina topimo iz minute u minutu. Nakon posljednjeg izjednačenja u 46. minuti, do kraja samo povećavamo prednost do konačnih +5. Čestitke dečkima na pokazanom karakteru u drugom poluvremenu, ali sa opomenom za uvodnih 25 minuta, te domaćinu na fer i korektnoj borbi.

RK LIBRA TEHNIČAR : RK MAKSIMIR PASTELA II 30:35 (19:13)

Sastav: Kovač, Habazin, Maloča, Štojs, Franić L., Sreš, Tomšić, Klepo, Kniewald, Jerković, Mohenski

Trener: Kristijan Subić

04.11.2017 13:44, Kristijan Subić