Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

2. HMKRL, 5. kolo

Nakon loše utakmice u prošlom kolu protiv RK Zagorec, u 5. kolu gostovali smo u Ivaniću kod istoimenog domaćina. Ulazak u utakmicu je bio sa par nesmotrenih reakcija u obrani i nerealiziranih čisto izrađenih udaraca, pa smo brzo bili u rezultatskom minusu. Do polovice poluvremena konsolidiramo redove i vraćamo susret u egal, a do odmora čak i vodimo u par navrata sa golom razlike, no domaćin sve to anulira i nakon 25 minuta igre je 14:14. U nastavak susreta ulazimo odlučnije i kvalitetnije u oba smjera, te vrlo brzo prednost raste u našu korist. U jednom trenutku vodimo i sa +6, ali uslijed nekoliko isključenja domaćin našu prednost smanjuje na finalnih 24:27 za naše mlađe kadete. Danas je napad bio protočniji i okomitiji, a obrana čvršća i pokretljivija. Jezikova juha iz prošloga kola urodila je plodom i sada se nadamo da ćemo nastaviti u ovome tonu...

MRK IVANIĆ : RK MAKSIMIR PASTELA II 24:27 (14:14)

Sastav: Kovač, Miščević, Maloča, Štojs, Sreš, Marohnić, Prugovečki, Tomšić, Klepo, Jerković, Kniewald, Mohenski, Stapić

Trener: Kristijan Subić

29.10.2017 15:24, Kristijan Subić