Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

2. HMKRL, 3. kolo

U 3. kolu 2. HMKRL gostovali smo kod ekipe RK Petrinja i upisali nova 2 boda. Od prve do zadnje minute vidjelo se koja ekipa je kvalitetnija na terenu, te je prednost rasla iz minute u minutu. Prvo poluvrijeme igrali smo skoro pa odlično, sa puno brzih i jednostavnih rješenja u napadu, dok smo u obrani bili pokretljivi i agresivni. U nastavak susreta gosti ulaze sa nešto dubljom zonom i tu dolazi do male nesigurnosti, ali i dalje dolazimo do čistih situacija za šut, dok u obrani nedostaje agresivnosti u igri 1:1, pa primamo nešto više golova od onoga što smo navikli. Na kraju kada se sve zbroji i oduzme, pokazali smo da nam igra raste iz kola u kolo, ali i dalje ima dosta detalja koje ćemo ponavljati do automatizma na treninzima. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj borbi, a našim dečkima na igri i zaslužena 2 boda.

RK PETRINJA : RK MAKSIMIR PASTELA II 23:38 (8:19)

Sastav: Kovač, Habazin, Maloča, Štojs, Sreš, Franić L., Franić M., Klepo, Cvitanović, Tomšić, Kniewald, Mohenski

Trener: Kristijan Subić

15.10.2017 14:06, Kristijan Subić