Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

2. HMKRL, 10. kolo

U 10. kolu 2. HMKRL gostovali smo kod ekipe RK METALAC i upisali 1 osvojeni bod. Na početku utakmice radimo previše tehničkih grešaka, što domaćin vrlo dobro koristi i brzo odlazi 3-4 pogotka prednosti. U napadu smo daleko od gola, a u obrani nedovoljno agresivni u igri 1:1. Do 18. minute utakmice igramo loše u oba smjera, a onda se polako budimo. Na poluvremenu gubimo 10:7, a s nastavkom krećemo igrati bolje. Vrlo brzo prelazimo u vodstvo od jedan razlike, ali do kraja utakmice se stalno igra gol za gol i ne uspijevamo prelomiti utakmicu u našu korist. Metalac na njihovu sreću zadnji gol za izjednačenje postiže 3 sekunde do kraja. Na kraju zaslužena podjela bodova...

Čestitke protivniku na fer i korektnoj igri, a našima na zadnji pola sata utakmice.

RK METALAC : RK MAKSIMIR PASTELA II 23: 23 (10:7)

Sastav: Miščević, Habazin, Maloča, Bokor, Franić M., Sreš, Mećava, Stapić, Novaković, Klepo, Jerković, Kniewald

Trener: Kristijan Subić

02.12.2017 15:02, Kristijan Subić