Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

1. HMKRL, 7. krug

U 7. krugu 1. HMKRL igrali smo dvije jake utakmice sa MRK Dugo Selo i RK Sisak. Utakmicu sa prvakom Hrvatske igramo bez previše grča i napokon smo opušteni, što se vidi i u igri. Obrana je vrlo dobra, a golmani na razini, pa nismo dopustili gostima preveliko rezultatsko odvajanje tokom svih 40 minuta. -2 na poluvremenu i završnih -3 su dobar napredak u odnosu na ranije susrete, ali raduje da smo napokon i psihološki odigrali dobru utakmicu i nismo pokleknuli kad se protivnik krenuo odvajati. Što se tiče same igre, ona nije bila vrhunska, ali je definitivno mali korak naprijed.

Susret sa Siskom je druga priča...od prve do zadnje minute smo bili u rezultatskom minusu (1:7 u osmoj minuti) i nažalost nismo mogli parirati vrlo dobroj ekipi Siska koja je ove godine napravila veliki iskorak u odnosu na prošlu sezonu i izgledan je kandidat za završnicu. Nismo uspjeli povezati obranu, a napad je bio nedovoljno konkretan i jalov. Nažalost po nas, Sisak potpuno zasluženo dolazi do bodova...nama ostaje da dalje radimo i da nastavimo igrati iz kruga u krug sve bolje, a onda će doći i bodovi.

Čestitke protivnicima na zasluženim bodovima, a našima na htjenju i zalaganju.

RK Maksimir Pastela : MRK Dugo Selo 16:19 (6:8)

RK Sisak : RK Maksimir Pastela 24:18 (12:6)

Sastav: Perić, Martić, Kovač, Šimić, Draženović, Klepo, Drinovac, Cvitanović, Purić, Tomšić, Sreš, Pavlović, Stapić

Treneri: Kristijan Subić i Vedran Krkač

10.02.2018 20:08, Kristijan Subić