Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

1. HMKRL, 6. krug

U 6. krugu 1. HMKRL igrali smo u Velikoj Gorici protiv RK BEDEKOVČINA i HRK GORICA, te smo upisali nova 4 boda. Prvu utakmicu sa Bedexom otvaramo odlično i brzo vodimo sa 6:2, ali nakon njihovog time outa ulazimo u malu crnu seriju te protivniku dopuštamo lagane šuteve sa sredine i do poluvremena imamo samo +1 (8:7). U nastavku igra samo jedna ekipa...nakon 10:10 u 23. minuti ubacujemo u 5-u brzinu, podižemo agresivnost u obrani, a u napadu izrađene šuteve realiziramo i do kraja susreta se prednost popela na finalnih +8 (20:12).

Utakmica sa Goricom bila je jednosmjerna svih 40 minuta. Pokretljiva 6:0 obrana sa pravovremenim izlascima na šutere, napad sa glavom i repom, te ubojita tranzicija dovela nas je do uvjerljive pobjede 27:14. Jednostavno ova utakmica je vodilja za dalje i veseli da smo se izvukli iz crne rupe od 4 poraza u nizu, te da smo pronašli neke nove opcije za nastavak sezone. Bravo za sve u ovome krugu!

RK BEDEKOVČINA : RK MAKSIMIR PASTELA 12:20 (7:8)

RK MAKSIMIR PASTELA : HRK GORICA 27:14 (16:6)

Sastav: Perić, Martić, Draženović, Šimić, Klepo, Cvitanović, Drinovac, Purić, Novaković, Šalić, Jerković, Sreš

Trener: Kristijan Subić

03.12.2017 20:47, Kristijan Subić