Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-18

1.HKRL - 1.krug

MAKSIMIR PASTELA - TROGIR 22:25 (13:15)

MAKSIMIR PASTELA - BALIĆ-METLIČIĆ 25:24

Dugo očekivani start kadetske lige krenuo je ovog vikenda sa utakmicama protiv protivnika sudionika zadnje završnice u Poreču za kadete. Dobar ulaz sa pozitivnim rezultatom bio je do otprilike 15 minute prvog poluvremena i vodstvo od 10:7, a nakon toga pad u igri, koncentraciji te neiskustvu, i rezultat odlazi na stranu gostiju, koji pobjeđuju sa tri gola razlike. Druga utakmica daje bolju sliku sve do 15 minuta prije kraja vodimo čak i 7 razlike, ali se ponavlja scenarij iz prve utakmice i rezultatski pad, te ulazimo u izjednačenu završnicu, gdje na kraju ipak pobjeđujemo respektabilne i čvrste goste, osvojivši prva dva boda u kadetskoj ligi. Puno je posla pred nama, a treninzima ćemo to sve morati postići, da bi nagrada za trud koji dajemo došao i kroz rezultat...Vidimo se u dvorani i krečemo još jače

10.10.2019 16:34, Boris Nemec