Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-17

Pobjede u 1.HRLDA i 2.HRLDA

1.HRLDA - RK MAKSIMIR PASTELA: RŠ KARLOVAC - 41:18 (23:9)  Loše otvaranje utakmice zbog kolektivne dekocentracije u obrani i napadu nije pošteno naplaćeno od strane protivnika. Nakon desetak minuta uz pravi pristup naši dječaci čvrstom i agresivnom obranom te dobrom tranzicijom ostvaruju veliku prednost već do kraja poluvremena.U nastavku svi dječaci dobivaju svoje minute i uz manje više dobru igru privode susret kraju.Čestitke našim dječacima na pobjedi,a gostima na korektnoj igri.

2. HRLDA - RK MAKSIMIR PASTELA - RK PAVLEKI - 38:8 (15:4) Jednosmjerna utakmica od prve do zadnje minute i nova 2 boda za nase djecake.

1.HRLDA - RK MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA - 12:28(6:15)  Vrlo dobra obrana tokom cijele utakmice ,uspavan napad sa dosta tehnickih gresaka te solidni vratari obiljezili su ovaj susret.Pitanje pobjednika nije bilo pod znakom upitnika;cestitke domacinu na sportskom ponasanju i nasim djecacima na zasluzenoj pobjedi.

05.12.2017 09:50, VEDRAN KRKAČ