1. HRL - RUDAR/RUGVICA

1. HRL - U17
RK MAKSIMIR PASTELA - RUDAR - 23:23
RK MAKSIMIR PASTELA - RUGVICA - 25:22
Prvu utakmicu igrali smo s Rudama, cijelu tekmu se vodila velika borba za svaku loptu, kako u napadu, tako i u obrani.
Odlicno smo otvorili utakmicu i vodili uvodnih 15 minuta, nakon toga dolazi do pada u igri i Rude okrecu rezultat. U drugom poluvremenu mi podizemo nasu igru i preuzimamo vodstvo, na kraju su 2 boda mogla otici na obje strane, al mozda najpostenije svakome po bod.
Protiv Rugvice odlicno otvaramo utakmicu i zasluzeno vodimo sve do rezultata 18:10 za nas, nakon toga dolazi do pada u igri i Rugvica malo pomalo hvata prikljucak, da bi u zadnjih par minuta dosli na svega jedan gol zaostatka. U zadnjih par minuta cvrstom obranom zatvaramo utakmicu i zasluzeno osvajamo 2 boda. U obje utakmice vidjela se zelja, ali i veliki broj gresaka uslijed nepaznje i nekoncentriranosti u fazi obrane i fazi napada.
Sad lagani i kratki odmor, a onda opet u dvoranu.
20.01.2021 12:44, VEDRAN KRKAČ