VRIJEDNA DVA BODA!!!

1. HRLDB

RK MAKSIMIR PASTELA 1 - RK DUBRAVA

38:15  (15:13)

Jedna od boljih utakmica naših malih boraca !! Ne tako dobrom obranom u prvom poluvremenu nismo uspjeli napraviti veliku razliku, ali veseli nas što smo učili i razmišljali od prvog njihovog napada pa do zadnjeg. Da pojasnim, učili smo u toku utakmice, koji igrač koju fintu češće koristi, koji gdje šutira, koji uopće ne šutira... Kako je utakmica išla kraju tako smo mi sve bolje i bolje igrali, što znači da smo sve više i više razmišljali i bili "u tekmi" ! A to je velika stvar kad shvatimo da pričamo o djeci od 10,11 godina, pardon, malim borcima velikog srca od 10, 11 godina. U drugom poluvremenu je to razmišljanje došlo na naplatu. U prve 4 minute smo uspjeli napraviti 5:1 !!!! I tako otići na velikih, i pokazalo se nedostižnih, 20:14. Valja istaknuti da su se svi igrači upisali u listu strijelaca. Čestitke svim igračima na odličnoj predstavi danas i našim navijačima na podršci te navijanju kakvog bi se mogli posramiti i neki europski klubovi !! Bravo za sve !

Sastav : Miladin, Holetić, Božić, Pavičić, Mladinić, Šego, Sever, Zuber, Perić, Prce, Mataić, Guina, Krunić, Matijašec

12.11.2017 00:23, Alen Dujmić