Turnir Visoko 2019

Visoko 2019

Day 1:

RK Handball Perper 13-4 RK Maksimir Pastela 2 (5-3)

Ekipa 2006/2007 je prvi dan turnira odigrala jednu utakmicu protiv vršnjaka iz Crne Gore.
Prvo poluvrijeme dok je bilo snage držali smo priključak uz jer smo obranu igrali dobro i golman je zahvaljujući obrani dodao svoju odličnu podršku.
Nažalost u nastavku je pala snaga, nanizali su se promašaji i prvi dan smo upisali poraz.
Turnir nastavljamo prema rasporedu Rk Maksimir Pastela 1 - Rk Banja Luka i Rk Maksimir Pastela 2 - Rk Bosna Visoko.

Day 2:

MP 1 - Borac 14:22
MP2- Bosna Visoko 22:16
MP1- Solin 15:21
MP2- Split 19:18.

Ekipa MP2 je ušla u polufinale, te bila poražena od ekipe Borca 8:22 što joj je donijelo borbu za 3. mjesto gdje također bilježimo poraz od ekipe Solina.
Druga ekipa nam je plasmanom ušla u borbu za 5.mjesto gdje smo pobijedili ekipu Splita 18:11.
Na turniru zauzimamo 4. i 5. mjesto .
Najviše nas raduje to što se nitko nije ozlijedio ,razbolio i slično.
Također,svi igrači su dobili veliki velik broj utakmica i minuta koje su iskoristili kako bi postali bolji.
Zahvaljujemo se organizatorima na pozivu i gostoprimstvu,bilo nam je lijepo i korisno.
Također hvala svim roditeljima koji su nas došli bodriti i koji su nam pomogli!
11.09.2019 14:34, Milan Šteković Šutić