PORAZ OD PRVAKA HRVATSKE

1.HRLDB

RK MAKSIMIR PASTELA 1 - RK RUDAR

12:21  (8:12)

U goste su nam stigli aktualni prvaci Hrvatske i zasluženo odnjeli pobjedu. Bili smo pravi samo prvo poluvrijeme u kojom smo igrali dobru obranu, pričali, pomagali, bili agresivni, a u napadu napadli u punom zaletu, bez vođenja. Pitanje je gdje je to nestalo u drugom poluvremenu. Moramo biti skoncentrirani 50 minuta a ne samo 25. Uzevši u obzir prošlu domaću utakmicu protiv Rudara, u kojoj smo gubili 7:1 u 10. minuti, ovo je pomak. Vjerujem da ćemo biti bolji tokom sezone glede koncentracije, pa ćemo vidjeti hoće li nam to donjeti bolji rezultat. Čestitke Rudarima na zasluženoj pobjedi, a mi ćemo nastaviti raditi da bi sljedeći put bili još bolji kada se sretnemo s njima.

Sastav: Holetić, Miladin, Božić, Pavičić, Pevec, Lipovac, Krunić, Prce, Mataić, Guina, Šego, Sever, Perić, Mladinić, Zuber

16.10.2017 13:43, Alen Dujmić