Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-15

POBJEDA U 1. KOLU 2.HRLDB

Nakon mjesec dana treniranja došao je red i na 1.kolo 2.HRLDB u kojem smo gostovali u Dubravi protiv ekipe ZG Dubrave. Utakmicu smo otvorili agresivnom obranom što nam je donjelo par laganih golova (4.:1). Do kraja poluvremena samo povećavamo prednost lijepim potezima u napadu da bi na poluvrijeme otišli sa prednosti od 8 golova (14:6). Nastavak utakmici smo se nadigravali i uvježbavali obranu, bilo je grešaka kao i svaki put do sada, ali trudimo se i ispravljamo ih te tako samo napredujemo a to je ono najbitnije. Čestitamo svim igračima na zalaganju i prikazanoj želji koja ih je dovela do prva 2 boda u novoj sezoni.