Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-15

2.HRLDA 11.kolo

Dugo Selo II 49 - 28 Maksimir Pastela II

Utakmica je generalno s nase strane odigrana katastrofalno. U utakmicu smo usli lose i odmah na pocetku imali -4,ali smo se nakon malo vremena vratili na -2. Zatim smo dobili nekoliko iskljucenja i potonuli. Obrana nije postojala. Napad je u naletima bio dobar ,ali ne dovoljno. Na poluvremenu je bilo 20 - 10 za Dugo Selo. Ukratko u prvom poluvremenu nije bilo obrane ,a ako obrana nije dobra nece biti ni napad dobar. Drugo poluvrijeme... Usli smo u utakmicu kao i da nismo. Obrane nije bilo,napad je bio okej,ali je bilo previse vođenja u fintama. Dugo Selo je samo nabijalo razliku bez puno muke. Na kraju je nabilo razliku od dvadeset i jednog gola,a mi smo ih zabili 28. Utakmica je bila katastrofalna, i svi smo se u svlacionici i pred trenerom slozili da nas je sram i da se osjećamo jadno.

18.12.2019 10:17, Milan Šteković Šutić