Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-15

1. HRLDA 2006, 21.kolo

RK Petrinja 29 – 24 RK Maksimir Pastela

U 21. kolu smo gostovali u Petrinji.
Očekivano je bila teška utakmica gdje su domaćini svim sredstvima pokušali osvojiti dva boda i na kraju uspjeli. Prvo poluvrijeme je pripalo nama i imali smo +1, ali u nastavku je sportsko natjecanje palo u drugi plan, jer su naši igrači jedan po jedan izlazili iz igre bez sposobnosti za nasatavak, jer su pretrpili preteške traume. Tri naša igrača su doslovno cijelo drugo poluvrijeme sjedili na klupi zbog ozljeda koje su dobili, a još dvojica su  sa završetkom utakmice završili na hitnom medicinskom pregledu, a sudački par i delegat utakmice nisu napravili ništa u zaštitu svih natjecatelja (domaćih i gostiju) na jučerašnjoj utakmici iako su višestruko bili na to upozoreni. Nažalost zbog svih stvari koje su se dogodile (ozljede/isključenja) zadnjih 5-6 min smo imali na terenu jednog i/ili dva igrača manje. Ostaje jako gorak okus i žal zbog svih događaja, jer ako je cijena pobjede u dječjem natjecanju, da djeca i rukometna igra padnu u drugi plan, onda je bolje ne izlaziti na teren.
Tu smo zbog djece i njihovog razvoja, zdravlja i zabavu uz igru. Hvala mojoj ekipi i ozljeđenima želim brz oporavak i povratak treninzima.
01.04.2019 10:52, Milan Šteković Šutić