Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - U-13

Uspješan Listopad za generaciju 2008/2009

1.HRLDB 3.kolo RK ZG Dubrava - RK Maksimir Pastela 10:40 (2:21)                                                                                                                                                                                                     Naši dječaci odigrali su dobru utakmicu,motivirani i pozitivno agresivni u obrani te sa puno manje tehničkih grešaka nego u prethodnom kolu.Svi dječaci su dali svoj doprinos ovoj pobjedi.Čestitke domaćinu na fer igri te našim dječacima na zalaganju i pobjedi.

1.HRLDB 4.kolo RK Maksimir Pastela : MRK Metalac 33:19(20:7)
Rastrčano i dobro u obrani krenuli smo u utakmicu,do kraja prvog poluvremena smo lišili utakmicu rezultatske napetosti.Puno rotacija je malo razbilo tempo naših dječaka,ali zbog toga svi dječaci dobili su odredjenu minutažu.Tehničke greške moramo smanjivati te poboljšavati koncentraciju iz utakmice u utakmicu.Hvala protivnicima na korektnoj igri i čestitke našim dječacima na pobjedi.

1.HRLDB 5.kolo RK Dinamo Zagreb - RK Maksimir Pastela 23:35 (10:15)                                                                                                                                                                                                    U utakmicu ulazimo dobro i koncentrirano u svim segmentima igre.Nakon desetak minuta malo popuštamo s agresivnošću i koncentracijom što protivnik vješto koristi.Drugo poluvrijeme smo odigrali raspoloženo u tranziciji što je vidljivo i po broju golova.Obrana nije bila zadovoljavajuća dobar period igre ali zato pohvale vratarima koji su bili na visokoj razini.Čestitke domaćinu na korektnoj igri i našim dječacima na pobjedi.

29.10.2018 14:08, VEDRAN KRKAČ