Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

ZAOSTALE UTAKMICE 11. I 13. KOLA 1. HRL SJEVER - MUŠKI PROTIV BJELOVARA I VIROVITICE

Naši seniori su odigrali 19.01. i 26.01.2019. zaostale susrete 1. HRL  SJEVER u gostima kod RK VIROVITICE i RK BJELOVARA.

Prvo smo 19.01.2019. odigrali odličnu utakmicu 13. KOLA protiv čvrstog i neugodnog domaćina RK VIROVITICE. Prvih 50 minuta susreta teče u izjednačenoj i fer borbi, gol za gol.  U zadnjih 10 minuta susreta ponestaje nammirnoće, preciznosti i snage te bodovi ostaju u Virovitici. Konačni rezultat je bio 32:29.

Odmah idućeg vikenda odlazimo u goste RK BJELOVARU koji je jedan od vodećih momčadi lige i ozbiljno računa ove godine na plasman u viši rang. Dobro otvaramo susret i uspijevamo parirat domaćinu u obrani i napadu. U 45 minuti susreta propuštamo posljedenju šansu za priključak i domaćin odlazi na 5 pogodaka prednosti koje održava do kraja susreta. Konačni rezultat je bio 29:24.

Našu ekipu u iduća dva vikenda čekaju važni susreti u Đakovu i Prelogu protiv istoimenih domaćina koji su ujedno svega par bodova ispod nas na ljestvici te ovi susreti puno toga mogu razriješit/zakomplicirat.

28.01.2019 21:29, Domagoj Pohovski