Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

U DERBIJU BEZ POBJEDNIKA

1.HRL - sjever

NOVI ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 28:28 (17:16)

Dosta gledatelja se skupilo danas na utakmici 10. kola, došavši pogledati najavljivani derbi, dva zagrebačka kluba koja su trenutno u gornjem vrhu tablice 1.lige. Baš zato je utakmica bila pomalo nervozna, ali sigurno uzbudljiva za gledanje, jer su se momčadi izmjenjivale u vodstvu kroz cijelo prvo poluvrijeme. U drugom dijelu puno jača obrana obje ekipe, ali ipak Novi Zagreb u 48. minuti je poveo 24:21 i izgledalo je da će pobjednik biti odlučen, ali naši se dečki nisu predavali, pa smo 25 sekundi prije kraja poveli 28:27, a protivnik nam ipak zadnjih 5 sekundi zabija gol, za podjelu bodova. Realno na kraju, za obje ekipe, a našim dečkima ipak čestitke, za borbu i zalaganje kroz cijelu utakmicu...bravo!!!

22.11.2021 07:38, Boris Nemec