Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

TREČA POBJEDA U NIZU

1.HRL - sjever Maksimir Pastela - Dugo Selo 27:25 (17:10) Otvaranje utakmice, ali i cijelo prvo poluvrijeme utakmice 7.kola, protiv dobro nam znanih protivnika, išao nam je niz ruku u svim segmentima. Odlična obrana, iz toga razigrana kontra, dobar napad i razbranjeni golman. Sve je upučivalo na još jednu našu odličnu utakmicu. Međutim, drugo poluvrijeme je ekipa Dugog Sela pokazala svoju kvalitetu i moć sa kvalitetnim pojedincima, ali i igrom u konačnici. Praktički smo zamjenili uloge i naša momčad je stala prvenstveno u obrani, gdje gost dolazi na samo jedan razlike u 45. minuti. Zadnjih 15 minuta, ušlo se u uzbudljivu završnicu, gdje smo smogli snage, volje, želje i karaktera da izvučemo utakmicu za nova dva boda i pobjedu. Čestitke gostima, a bravo za naše dečke....
01.11.2021 08:34, Boris Nemec