Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

TEŠKO IZBORENA POBJEDA U 4.KOLU - 1.HRL sjever

1.HRL RK MAKSIMIR PASTELA-RK ĐAKOVO 21:19 (11:11)

Još jedna za nas dosta teška utakmica prvenstveno zbog lošeg ulaska u meč. Napadački smo ušli u utakmicu vrlo dobro i u početku lakoćom završavali napade, ali nam je obrana sa druge strane puštala na sve strane tako da se ne uspijevamo odvojiti. Nakon 2-3 promašena zicera u napadu nam se uvukla nervoza i neobjašnjivo smo stali i počeli raditi tehničke greške. Tako da je prvo poluvrijeme završilo neriješeno. Drugo poluvrijeme smo zaigrali odličnu obranu i potpomognuti golmanom protivnička ekipa nije imala rješenja. Međutim spora i nemaštovita igra u napadu (previše jedan na jedan) nije nam dozvoljavala miran završetak. Ipak unatoč svim problemima zadnjih 5min smo se odvojili i mirno zadržali prednost. Gostima pohvale za fer i korektnu utakmicu, a mi možemo i moramo bolje.

13.10.2017 05:58, Goran PERIĆ