Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

Teško izborena pobjeda protiv RK Garešnica

RK MAKSIMIR PASTELA - RK GAREŠNICA  33:28 (17:15)

U posljednjoj utakmici jesenskog dijela pobijedili smo ekipu RK Garešnica. Osim bodova i igre u početnih petnaest minuta nemamo se čime pohvaliti. Ulazak u utakmicu je bio odličan. Odličnom obranom i učinkovitim napadom ostvarujemo visoku početnu prednost. Rezultat 15:8, natjerao je goste na time-out. I kad smo pomislili lako ćemo, gosti gol po gol smanjuju zaostatak. Do kraja prvog dijela stižu na prihvatljivih dva pogotka zaostatka. U drugom dijelu nastavili smo gdje smo stali. Djelovali smo kao ekipa koja se prvi put okupila. Statičan napad, tehničke pogreške, nerezonski šutevi, nepotrebna iskakanja u obrani… previše za jednu utakmicu. Gosti u 42.minuti hvataju priključak, 22:22. Srećom po nas za više nisu bili spremni. Raspoloženi vratar Perić, kratka klupa i slabija fizička sprema gostiju čine razliku u našu korist. Sa nekoliko vezanih pogodaka utakmicu privodimo u mirniju završnicu. Za kraj čestitke ekipi na pobjedi i solidnom rezultatu na polusezoni…

Sastav: Perić, Belfinger, Jurić, Lacković, Blažević, Turkalj, Negran, Šalić, Vrgoč, Vranjković, Dujmić, Magdić, Češi, Grgurić.

Trener: Matija Bilušić

30.12.2017 22:36, Domagoj Matoic