PRVI BODOVI U SEZONI

1.HRL Sjever seniori - 2. kolo
Maksimir Pastela - RK Nexe II  39:37 (17:21)

Seniori su danas protiv RK Nexe II upisali prve bodove u 2. kolu na domaćem terenu!

U susret bolje ulaze gosti i preko visoko postavljene obrane brzo realiziraju nekoliko kontranapada za vodstvo 1:5.
Mijenjamo način igre i vrlo brzo dolazimo do izjednačenja ali gosti ponovno našim greškama prvenstveno u napadu odlaze na visoku prednost koju ipak smanjujemo na dostižnih 4 gola zaostatka.
U nastavku puno bolja igra u oba pravca i puno bolje izdanje naših vratara dovodi utakmicu u egal posljednjih 10 minuta kada smo dočekali pad u intenzitetu i realizaciji gostiju te prešli u vodstvo i odvojili se na nedostižnu prednost te mirno priveli utakmicu kraju.
Čestitke seniorima na zasluženoj prvoj pobjedi u prvenstvu a mi se okrećemo pripremama za gostovanje u Požegi koje nas čeka sljedeći vikend u okviru 3. kola.