Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

Prva utakmica nakon šest tjedana pauze

Rk Maksimir Pastela : Rk Moslavina 21:27 (12:13)

Prvo kolo nakon duže pauze prouzročene povećanjem broja zaraženih COVID-19 virusom odigurali smo protiv momčadi Moslavine.

Zbog nedostupnosti dvorana i odgovarajućih termina dogovorili smo se da domaćinsku utakmicu odigramo u Kutini.

Prvo poluvrijeme smo bili čvrsti i borbeni u oba smjera. Agresivni protivnici su svojom dubokom 3-2-1 obranom ometali protok lopte, ali smo mi jednako tako pokretljivom obranom onemogućavali postizanje laganih golova. Unatoč početku od 2:5 uspjevamo se skupiti i otićiu na predah sa samo jednom golom zaostatka.

U drugom poluvremenu se osjetio utjecaj pauze. Protivnička obrana nas je natjerala na niz tehničkih grešaka što su oni iskusno iskoristili kroz brze tranzicije.

Čestitke protivnicima na osvojenim bodovima, a našim dečkima dobra lekcija za daljnji nastavak prvenstva.

19.05.2021 08:53, Zvonimir Šestan