Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

PRVA POBJEDA U GOSTIMA

1.HRL - sjever, 5.kolo
NOVI ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 30:36 (16:19)
Gostovanje kod ekipe Novog Zagreba nije se trebalo previše osjetiti u prilagodbi kroz utakmicu, jer smo obostrano često domaćini u popularnoj "kutiji šibica". Ali, ipak smo nekako lakše ušli u sami početak, kao da ispitujemo domaćina da vidimo, može li nas iznenaditi nekim rješenjima kroz napad i obranu. Tako je, i rezultat bio, u 12. minuti 8:7 za domaćina, pa smo se mi morali uozbiljiti i početi nametati ritam kroz sve segnente rukometa, a iz toga proizlazi, u 24. minuti vodstvo od 16:11.
Utakmica je nakon toga iskontrolirana, te je razlika samo rasla, da bi u 48. minuti bila i plus 10 razlike, za naše dečke. Svi igrači su dobili šansu kroz igru i daju svoj doprinos, a posebno treba pohvaliti naše kadete, koje su odlično iskoristili minute i sudjelovanje u osvajanju prvih ovogodišnjih bodova u gostima. Bravo dečki, idemo dalje po nove pobjede!!!

20.10.2023 11:45, Boris Nemec