PORAZ U SLATINI

1.HRL Sjever Muški 18.kolo
RK Slatina - Maksimir Pastela 32:28 (16:8)
U direktnom okršaju za 2. poziciju na tablici naši seniori dali su danas sve od sebe ali s vrućeg gotovanja u Slatini vraćamo se nažalost bez bodova.
U dvorani koja je bila ispunjena do posljednjeg mjesta domaću ekipu nosila je podrška publike i odlična obrana, posebno u prvom dijelu kada su naši dečki jednostavno izgorili pod pritiskom od želje.
Jako teško probijali smo domaću obranu i raspoloženog vratara te se Slatina do kraja poluvremena odvojila na ogromnih 16:8.
U drugom dijelu zaigrali smo puno bolje i kvalitetnije s manje tehničkih pogrešaka ali sve ključne lopte otišle su na stranu domaćina te ovaj put nije bilo dovoljno vremena za povratak u utakmicu. Ovim porazim moramo priznati da je u ovom trenutku Slatina prije svega iskusnija i ukupno bolja ekipa te se okrenuti nastavku prvenstva gdje nas očekuje još jako puno dokazivanja i učenja.
Sljedeće kolo ponovno smo u gostima, putujemo u Našice kod Nexe 2.