Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

PORAZ U POŽEGI

1.HRL Sjever seniori - 3.kolo
RK Požega - Maksimir Pastela 35:31 (14:14)

Seniori su večeras bili vrlo blizu pobjedi na vrlo teškom gostovanju. Dečki su ostavili srce na terenu ali nažalost večeras je bilo potrebno i malo sportske sreće za uzeti bodove.
Domaćin večeras nije bio na razini od prošle sezone i većinu utakmice bili smo bolja momčad, kontrolirali tijek rezultata i situaciju na terenu ali ne uspijevamo se iz nekoliko prilika odvojiti na osjetniju prednost što domaća momčad u završnici iskusno koristi i kažnjava naše pogreške u napadu.
Nakon našeg vodstva 24:22 domaćin zove time - out u 45. minuti i tu počinje puno bolja igra Požege a naš niz grešaka koji je presudio utakmicu i u nekoliko minuta Požega radi seriju 5:0 i odvaja se na ključnih 3 razlike, kasnije i +4. Do kraja smo u zadnjoj minuti imali priliku smanjiti zaostatak ali nije išlo.
Iako smo ovu utakmicu imali u rukama, moramo ipak sportski prihvatiti poraz i čestitati domaćinu na pobjedi.