Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

PORAZ I OZLJEDE IGRAČA

1HRL - sjever
MAKSIMIR PASTELA - VIDOVEC 27:34 (15:15)
Važna utakmica za oba sastava na kraju jesenskog dijela prvenstva, nije rezultatski završila dobro za našu ekipu. Znali smo da je ekipa Vidovca nezgodan protivnik i da će sama utakmica proteći u nadmetanju sa njima kroz sve rukometne aspekte.
U prvom smo poluvremenu hvatali rezultatski priključak, kroz vlastite pogreške u obrani i napadu, ali uspijevamo ipak izvući neodlučen rezultat.
Drugo poluvrijeme, odlično ulazimo i serijom golova dolazimo na rezultat od 18:15 te dobru igru. Međutim, veliki pad u igri dešava se nakon toga, sigurno i zbog ozljeda dvojice naših bitnih vanjskih igrača, pa na kraju gubimo utakmicu i bodove.
Brz oporavak želimo našim igračima, a nama predstoji novi treninzi uz rad, da smo samo bolji!

01.01.2024 17:52, Boris Nemec