Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

POBJEDA PROTIV DUGOGG SELA

1.HRL - sjever 4.kolo
MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO 41:36 (20:16)
Važna utakmica za obje ekipe, u nastavku prvenstva, gdje na kraju naši seniori pobjeđuju, te osvajaju nova dva boda.
Dobro otvaranje utakmice (9:6), nismo znali kapitalizirati kroz veću razliku, nego nam protivnik radi mini seriju od 4:0, te nas pritišče i pokazuje da se sigurno neće odmah predati. Do poluvremena se uspijevamo konsolidirati i završiti sa solidnom prednošću, od 4 gola.
Kroz nastavak utakmice u drugom poluvremenu, ponovno pokazujemo pad u igri kroz obranu i napad, te gosti to sve iskorištavaju i u 47. minuti vode 28:27.
Ali, u završnici susreta uspijevamo zabiti neke odlučujuće napade, te se uspijeti obraniti sa danas lošom i poroznom obranom, ali ipak dovoljnom za pobjedu i nova dva boda.
Dečkima čestitke na trudu i zalaganju, bitna je pobjeda danas ostvarena, a sigurni smo da će i sve ostalo stići. Samo jako i dalje, veselimo se novim utakmicama...bravo za sve!!!

12.10.2023 10:48, Boris Nemec