Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

POBJEDA NA STARTU LIGE

MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO 30:29 (15:20) Nakon 45 dana priprema, ovaj vikend je počelo službeno natjecanje za naše seniore, koji su odigrali utakmicu u dvorani Dubrava poštujući sve epidemiološke mjere HZJZ. Utakmica je otvorena u ravnopravnom odnosu gdje je rezultar bio izjednačen prvih 10 minuta, a tada gosti odlaze na razliku od 5-6 golova koju održavaju do 40-te minute, kad se naši seniori napokon bude i počinju igrati ono što treniramo, spajajući obranu, kontranapad, te u konačnici i sam koletivni napad. U završnici susreta dokazujemo da smo danas bili bolja momčad kad je bilo najpotrebnije i pobjeđujemo neugodnog protivnika. Sve čestitke nasim dečkima, bravo za prva dva boda na samom startu prve lige sjever.
09.10.2020 13:19, Boris Nemec