Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

POBJEDA NA STARTU 1.HRL - SJEVER

MAKSIMIR PASTELA - ČAKOVEC 28:27 (14:12)
Seniori su startali sa svojom ligom, danas utakmicom prvog kola protiv ekipe Čakovca. Nismo dobro otvorili utakmicu i već u 10. minuti gubili 6:2, a gosti pokazuju ozbiljnost i želju, da su danas došli samo sa jednom namjerom, da pobjede i vrate se kući sa dva boda. Međutim u tom trenutku, naši dečki se "bude", podižu intenzitet obrane i koncetriranim napadom, sustižu protivnika, te na poluvremenu vodimo dva razlike. Uzbuđenje se nastavlja i drugom poluvremenu, mi posustajemo, a gosti ponovno preuzimaju inicijativu, te u 52. minuti vode rezultatom 25:22. Opet se vračamo, a velika motiviranost, želja za pobjedom i karakter koji u tom trenutku dolazi do maksimuma kod svih naših igrača, donosi nam na kraju pobjedu i velika dva boda za dobar start lige. Bravo i velike čestitke za sve, samo jako i dalje!!!

18.09.2022 11:56, Boris Nemec