Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

NEOČEKIVANI PORAZ

1.HRL - sjever
MAKSIMIR PASTELA - ĐAKOVO 26:27 (16:13)
Odgođena utakmica 8.kola odigrana je jučer pred domaćom publikom na kraju jesenskog dijela prvenstva. Ne baš sjajno otvaranje utakmice nadoknadili su naši dečki velikom borbenošću, te rezultat od 0:3, okreću u našu korist na 8:5. Održavanje takve razlike i vodstva traje do 50. minute kad nas gosti stižu i poravnavaju rezultat. Međutim, uspijevamo se konsolidirati te ponovno povesti rezultatom 26:23 u 54.minuti.
Situacije koje su se nakon toga dešavale i igra kojom nismo uspjeli stvoriti, ali ni iskoristiti svoje šanse, je rezultat gubitka utakmice i bodova.
Kratak odmor na kraju jesenskog dijela prvenstva, nastavljamo pripremama već početkom nove kalendarske godine sa željom i voljom da budemo bolji u nastavku prvenstva. Sretno i samo jako!!!

01.01.2024 17:55, Boris Nemec