Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

JOŠ JEDNA POBJEDA

1.HRL - sjever
MAKSIMIR PASTELA - SLATINA 35:26 (16:11)
Ugostili smo ekipu Slatine u 20. kolu, sa velikom željom da nastavimo niz, od tri vezane pobjede, dokazavši da trenutni uspješni rezultati nisu slučajni. Mada konačni rezultat izgleda kao da je bila lagana utakmica, definitivno nije bila takva.
Super otvaranje i vodstvo od 9:2 u 15.minuti, te na poluvremenu od 16:11, izgleda kontrolirano, ali Slatina sigurno nije takva ekipa da možeš očekivati da se predaju. Upravo se i to dogodilo u 48.minuti, kad su gosti opasno zaprijetili kod rezultata 26:24. Tu naravno dolazi naša bolja reakcija u završnici, te više igrača u rotaciji i u konačnici bolje raspoloženi vratari,a svi zajedno nam donose pobjedu i nova dva boda za nastavak prvenstva. Čestitke svih dečkima za utakmicu i zalaganje, samo jako idemo i dalje...!!!

18.03.2024 10:56, Boris Nemec