Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

9. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK MOSLAVINA - RK MAKSIMIR PASTELA 26:23 (12-15)

Odlična utakmica protiv vodeće ekipe 1. Hrvatske rukometne lige. U sportskom centru Kutina okupio se velik broj gledatelja te je ambijent bio sukladan razini utakmice.

Prvo poluvrijeme otvaramo odlično. Agresivna i pokretljiva obrana bili su temelj naše igre te smo protivnika natjerali na velik broj tehničkih grešaka i promašenih prilika.

S druge strane smo pokretljivi, strpljivi i vrlo efikasni u napadu. Takav ritam održavamo do kraja poluvremena gdje odlazimo s tri gola prednosti.

U drugo poluvrijeme ulazimo s igračem manje te zbog vezanih isključenja ne uspijevamo odvojiti na 4 gola razlike.

Iskusnija momčad Moslavine upornim je napadom polako topila rezultatsko zaostajanje, a promjenom golmana dobili su dodatan vjetar u leđa.

U zadnjih deset minuta se rezultat preokreće te  protivnici odlaze na gol,dva prednosti što održavaju do kraja utakmice.

Čestitke protivnicima na odličnoj utakmici, a našim dečkima pohvale za zalaganje i zajedništvo kroz svih 60 minuta utakmice.

11.11.2019 11:36, Zvonimir Šestan