Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

7. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - MRK IVANIĆ 25:21 (11:10)

U utakmici protiv Ivanića bilo je moguće vidjeti velike oscijalcije u igri naše momčadi.

Čvrsta obrana na početku prvog poluvremena omogućila nam je velik broj prilika za zabijanje lakih golova koje smo u početku iskorištavali.

Pri rezultat u od 8:4 u 16. minuti dolazi do pada koncentracije pri čemu je iskusni protivnički golman dao veliki vjetar u leđa protivnicima i vratio ih u rezultatski egal (10:10).

U drugo poluvrijeme ulazimo uspavano i s prevelikim poštovanjem što protivnici koriste za preuzimanje i održavanje minimalnog vodstva.

U zadnjih desetak minuta preuzimamo inicijativu te čvrstom obranom uzimamo utakmicu u svoje ruke.

Čestitke protivnicima na odličnoj utkamici, a našim dečkima na osvojena 2 boda.

29.10.2019 08:32, Zvonimir Šestan