Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

6. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - RK PPD ZAGREB 2 - 32:24 ( 15:13 )

Vikend iza nas smo bili domačini uvijek nezgodnoj ekipi PPD ZAGREB 2.

Utakmica koja uvijek donosi neizvjesnost i zanimljive ishode ovaj vikend je zahvaljujuči našem maksimalnom trudu i koncentraciji protekla isključivo u znaku domaće ekipe MAKSIMIR PASTELE koja se od samog početka nametnula na terenu te nije dopuštala nikakva iznenađenja. U prvom poluvremenu nakoj uvodnih 15 minuta susreta odvajamo se na 3-4 pogotka prednosti. U drugom poluvremenu dodajemo još malo agresivnosti u obrani a u napadu namještamo ruku te naša prednost odlazi na momente i do 9 pogodaka prednosti. Susret završava rezultatom 32:24.

Igrali su svi, većina se upisala i u strijelce anajvažnije od svega je da se nitko nije ozljedio.

Idući vikend idemo opet u Slavoniju, novaku u ovoj lig, ekipi RK BOROVO.

Priželjkujemo prve bodove sa gostovanja ove sezone!