Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

22. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - RK MOSLAVINA - 23:30

22. KOLO 1.HRL SJEVER MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - RK MOSLAVINA - 23:30 ( 13:12 )
Nakon uzbudljive utakmice 21. kola i pobjede u gostima čekala nas je ovu subotu teška utakmica protiv ekipe Moslavine koja je u naletu i ne zna za poraz jako dugo. Odlicno krecemo u utakmicu i drzimo sve konce u svojim rukama. Vodimo sa dva i tri pogotka prednosti. Krajem poluvremena dolazi do umor ai pada koncentracije te nas gosti stizu i na odmor odlazimo sa samo pogodkom prednosti. U drugo  poluvremenu gosti prelaze u vodstvo i igra se gol za gol do 45. min kada nam zabijaju tri vezana pogodka sa igračem manje te se u tom trenutku raspadamo i do kraja susreta uspijevamo zabit samo jedan pogodak. Zasluzena pobjeda Moslavine a nasi decki se ocito nisu uspjeli oporavit u par dana od teske i iscrpljujuće utakmice protiv Metalca. Iduce kolo idemo u goste RK Ktc-u u Križevce. Vidimo se.
31.03.2019 23:19, Domagoj Pohovski