Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

2. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - MAKSIMIR PASTELA - PRELOG - 25:25 ( 14:15 )

I ovog vikenda smo bili domaćini u našoj dvorani MIOC!

U subotu 22.09.2018. u sklopu 2. kola 1. HRL SJEVER - MUŠKI u goste nam je došla ekipa RK PRELOG koja je povratnik u ovaj rang natjecanja.

Otvaramo utakmicu odlično, prema dogovoru ( čvrsto i pokretljivo u obrani sa brzom polukontrom i brzim protokom lopte u napadu ) i sve do dvadesete minute održavamo prednost od dva - tri pogotka.

Iz neobjašnjivih razloga nakon dvadesete minute prestajemo igrati sve ono što smo se u svlačionici dogovorili te prihvačamo spori tempo gostiju koji se zahvaljujuči nekolicini rutinera u svojim redovima bolje snalaze u takvoj igri te nas do poluvremena stižu i prestižu.

U drugom poluvremenu nastavlja se spora ali čvrsta igra u napadu i obrani sa jedne i druge strane što u konačnici na kraju susreta dovodi do podjele bodova ( 25:25 ), po nama i najpravedniji ishod današnje utakmice.

Idući vikend putujemo u goste čvrstoj i borbenoj ekipi RK Osijek.