Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

19. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK PPD - RK MAKSIMIR PASTELA 26:26 ( 13:12 )

19. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK PPD 2 ZAGREB - RK MAKSIMIR PASTELA 26:26 ( 13:12 )
Seniorska ekipa je ovog vikenda gostovala kod PPD 2. Od prve minute susreta bila je prisutna nervoza i grč kod naših igrača. Nismo se držali dogovora pa smo do pogodaka i prilika dolazili teže od planiranog. Na poluvrijeme se odlazi sa pogotkom zaostatka. U drugo poluvrijeme ulazimo bolje ali ne uspijevamo prelomiti utakmicu i otići na 4 i više pogodaka razlike nego zbog promašenih zicera i izgubljenih lopti protivnike vraćamo u susret, po ko zna koji puta viđeno ove sezone. U zadnjim minutama susreta uspijevamo izjednačiti ali ne i ponovno povesti te susret završava neriješenim ishodom 26:26. Iduća dva tjedna smo slobodni, RK Borovo je odustalo a zbog obaveza sa ženskom rukometnom reprezentacijom i odsutnosti trenera Bilušića iduću tekmu igramo 27.03., derbi sa susjedima s Keglića, ekipom RK Metalca. Vidimo se.
10.03.2019 13:52, Domagoj Pohovski