Registracija

Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

18. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - RK IVANIĆ - 21:23 ( 12 :11 )

18. KOLO 1.HRL SJEVER - MUŠKI - RK MAKSIMIR PASTELA - RK IVANIĆ - 21:23 ( 12:11)
Ovog vikenda smo ugostili dobro nam poznate goste iz susjedstva, ekipu RK Ivanića. U utakmicu ulazimo nervozno i nesigurno i gosti u 10 minuti vode 0:4. Nakon uvodne nervoze se budimo i dobrom igrom u obrani i nekoliko fantastičnih obrana Perica stižemo protivnike. Na dobru igru u obrani se nadovezuje i nekoliko fantastičnih akcija u napadu i u 20 minuti susreta odlazimo na +4. U zadnjih nekoliko minuta prvog poluvremena radimo par nepotrebnih grešaka i gosti nas stižu te se na poluvrijeme odlazi samo sa +1 za nas. U drugo poluvrijeme ulazimo bolje od gostiju i vodimo sa 2 - 3 razlike sve do 50 minute susreta kada ponovno ulazimo u crnu rupu te nas gosti sustižu i prestižu u zadnjim minutama susreta. U utakmici u kojoj je bilo puno nervoze, tehničkih grešaka, promjena u vodstvu ali i odličnih obrana, pogodaka i proigravanja na kraju su se bolje snašli gosti i odnose iz MIOC-a oba boda.
03.03.2019 12:41, Domagoj Pohovski