Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb - Seniori

18. KOLO - 1. HRL SJEVER - MUŠKI - MRK ČAKOVEC - RK MAKSIMIR PASTELA 24:32 (17:14)

Odlična utakmica naših dečki. Od samog ulaska u utakmicu se vidjelo da smo željni pobjede.

Prvi dio prvog poluvremena izgledamo odlično. pokretljivi smo u obrani i otežavamo protivniku preuzimanje vodstva.

Uz nekoliko povezanih obrana odlazimo na +2, ali u samo par minuta protivnik preuzima vodstvo i odlazi na + 3.

Drugo poluvrijeme bilo je odlučujuće za kranji ishod utakmice. Nakon dogovora u svlačionici ulazimo ozbiljniji i čvršći u utakmicu.

U drugom poluvremenu smo odlučili preuzeti kontrolu nad utakmicom, a to smo učinili kroz obranu.

Čvrsta i agresivna obrana natjerala je protivnike na neodlučnost i često završavanje napada "pod rukom gore", a sve što je prošlo pored obrane golman Perić je vješto branio.

Strpljenjem smo uspjeli održati pritisak do samog kraja i uzeti puno plijen u Čakovcu.

Pohvale našim dečkima na pristupu i želji i ostvarenoj pobjedi.